Головна » 2013 » Грудень » 17

9-13 грудня у нашій школі проводився тиждень Прав людини в Україні. У рамках цього свята учні школи відвідували бібліотеки, брали участь у брейн-рингах на тему «Права дитини», малювали малюнки, які ілюстрували права дитини на освіту, на безкоштовну медичну допомогу, право на любов, на захист, на відпочинок.

Переглядів: 1011 | | Дата: 17.12.2013 | Коментарі (0)

13 грудня школярі привітали ветеранів 7-ої гвардійської повітряно-десантної дивізії Красовського П.С. та Стрєльцова О.М. із 70-ою річницею визволення міста від фашистських загарбників.

Низький уклін вам, ветерани, за те, що ми знаємо про війну лише з книжок та фільмів…

Переглядів: 499 | | Дата: 17.12.2013 | Коментарі (0)

11 грудня одинадцятикласники нашої школи за ініціативи почесного президента ПАТ «Азот» В. Жуковської привітали ветерана Великої Вітчизняної війни І.Д.Шастуна із 70-ою річницею від дня визволення м. Черкаси від фашистських загарбників.  Людина-легенда Іван Денисович пройшов усю війну від Москви до Берліна, залишив свій напис на стіні Рейхстагу. Разом із іншими воїнами-визволителями здобував наше місто у загарбників, штурмуючи Дніпро в районі Дахнівки.

Переглядів: 595 | | Дата: 17.12.2013 | Коментарі (0)

10 грудня
у школі відбулися спортивні змагання з прикладних видів спорту, приурочені 70-річчу з дня визволення нашого міста від фашистських загарбників. Одинадцятикласники, праправнуки героїв-визволителів продемонстрували вправність у володінні автоматом, у наданні першої медичної допомоги, у подоланні перешкод.

Переглядів: 589 | | Дата: 17.12.2013 | Коментарі (0)

6 грудня
учні 8-10 класів нашої школи отримали почесний Сертифікат за участь у флеш-мобі «Тарасовими шляхами», звернувши увагу черкащан до знаменної дати - 200-річчя від дня народження нашого славетного земляка Т. Г. Шевченка.
Переглядів: 501 | | Дата: 17.12.2013 | Коментарі (0)

10 грудня 2013 року учні шостих класів нашої школи побували на лекції про права дитини, що відбулася в Черкаській обласній бібліотеці для дітей. Шестикласники на повчальних прикладах з реального життя збагатили свої знання про права дитини, закріплені  у Конвенції ООН, і з великим задоволенням взяли участь у «Казковій правовій вікторині».

Переглядів: 607 | | Дата: 16.12.2013 | Коментарі (0)