Головна » 2014 » Лютий » 18

14 лютого
учні 5 та 7 класів (вчитель Осніцька В.В.) приймали активну участь у цікавій грі-вікторині "St. Valentine's Day."За допомогою різноманітних завдань та рухливих ігор діти поринули у атмосферу свята. Учні 7 класу навіть запропонували декілька нових конкурсів для своїх однокласників. Переможці отримали грамоти. Вітаємо!

Переглядів: 585 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

Учні 8-Б класу в День Закоханих на уроці англійської мови
(вчитель Свистільник Н.В.) розмірковували над вічною темою "LOVE IS..." та знайшли дуже багато цікавих відповідей на запитання. Всі прийшли до висновку, що кохання - це сім'я та друзі, це коли нас розуміють, люблять та підтримують!...

Переглядів: 446 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

Для учнів 6-х класів минулого тижня пройшов брейн-ринг "THE WORLD AROUND US" ( вчителі Свистільник Н.В. та Осніцька В.В.). Учні проявили свої знання та вміння у володінні англійською мовою, відповідали на цікаві запитання, грали у різноманітні ігри, розшифровували речення, складали слова та навіть вірші! Грамоти отримали найкращі - команди-переможці! Вітаємо!

Переглядів: 428 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

14 лютого учні 4-А та 4-Б класів змагались у конкурсі з виготовлення найкращого колажу до дня Святого Валентина "MAGIC HEART". Діти дуже  творчо підійшли до створення колажів разом з вчителем англійської мови Свистільник Н.В.,
 а незалежне журі, до складу якого входили вчителі англійської мови Горюнова Л.В.,Осніцька В.В.,Бабченко С.Ф. та заступник директора з виховної роботи Рябова О.В. визначило переможця - команду 4-Б класу та нагородило грамотою. Вітаємо з перемогою!

Переглядів: 730 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

13 лютого вчителі англійської мови Свистільник Н.В. та Осніцька В.В. провели цікаву гру-вікторину для учнів 2 класів "HAPPY ENGLISH". Команди-переможці були нагороджені грамотами, а всі учасники отримали солодкі призи, гарний настрій, а головне - показали свої знання та навички у  володінні англійською мовою. Вітаємо переможців!

Переглядів: 750 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)