Головна » 2014 » Лютий » 25

В рамках заходів до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка юні художники нашої школи намалювали ілюстрації до творів великого письменника. Цікавих робіт було чимало, адже в кожну з них вкладена частинка душі, пронизана шевченківським словом та глибиною його змісту. До творчого конкурсу долучились навіть найменші учні нашої школи. Учні 1-Б класу разом зі своєю вчителькою Перебийніс Н.В. створили у  своєму класі маленький куточок Кобзаря. Все це сприяє національно-патріотичному вихованню дітей та розвитку творчих здібностей учнів.

Переглядів: 588 | | Дата: 24.02.2014 | Коментарі (0)

18 лютого
в нашій школі відбулись змагання " А ну-мо, хлопці! ", які провів вчитель Калита В.М. В спортивних змаганннях брали участь команди хлопців з різних шкіл: №5,№4,№15 та №21. Були підібрані дуже цікаві конкурси.Було весело, азарт та жага перемоги спонукали гравців бути спритними та непереможними у змаганнях. Спортивне свято додало наснаги юнакам та посилило прагнення до підкорення нових вершин. Перемогу здобула команда школи №21. Вітаємо наших хлопців та бажаємо нових перемог!

Переглядів: 536 | | Дата: 24.02.2014 | Коментарі (0)