Головна » 2014 » Березень » 15

До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка діти разом зі своїми батьками підготували виставку поробок " Уквітчаємо тебе, Тарасе!". Роботи, які представлені на виставці, а це і малюнки, і витинанки, і вишивки, і аплікації у різних стилях є репродукціями до творів великого митця. Вони, безумовно, допомагають  краще пізнати його багатогранну особистість. Хочемо відзначити творчий підхід до представлених робіт та подякувати дітям та батькам.

Переглядів: 693 | | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (0)

6 березня у нашій школі до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка було проведено свято - літературно-музична композиція "Ми нащадки твої, Тарасе!" Учні читали поезії геніального нашого земляка, згадували найважливіші сторінки його життя, звучали пісні на слова Т. Шевченка у виконанні старшокласників. А насамкінець пролунали власні поезії  учнів, справжніх нащадків поета. Це свято є актуальним у наш непростий час, адже ми відчули ще раз гордість за те, що ми - земляки великого патріота, що ми - українці нашої неподільної України.

Переглядів: 541 | | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (1)