Головна » 2014 » Квітень » 02

Наша школа запрошує учнів 1-6 класів до літнього пришкільного табору " Чайка ", який буде працювати з 2.06 по 18.06. Табір працює з 8.30 до 17.00, дворазове харчування. В таборі буде цікаво! Тут і конкурси, і ігри, і різноманітні екскурсії! Чекаємо на Вас!

Переглядів: 776 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)

В школі розпочалась підготовка до Великодня. Наші учні беруть участь у майстер-класах з виготовлення крапанок, крашанок та писанок та опановують це непросте мистецтво,дізнаються про зміст закодованих символів, пізнають регіональні особливості писанкового розпису та вчаться розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти. Кращі роботи будуть представлені на шкільній виставці.

Переглядів: 680 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)

Учні нашої школи брали участь у конкурсно-розважальній грі "Сила + Грація", що відбулася у центрі дитячої та юнацької творчості.  Команда хлопців отримала грамоту за перше місце! Вітаємо переможців та відчуваємо гордість за наших хлопців!

Переглядів: 470 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)

Учні 8-А класу нашої школи отримали грамоту за активну участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Метою проведення фестивалю є навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях та формування у дітей поваги до професії пожежного.

Переглядів: 542 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)

Учні нашої школи брали участь у конкурсі-огляді учнівської творчості "Грайлива веселка", де продемонстрували свої таланти на досить високому рівні.

Переглядів: 503 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)