Головна » 2014 » Грудень » 11

До Дня Збройних сил України між старшокласниками школи, учнями 10- І та 11- Ф класів, були проведені військово-спортивні змагання. Найвлучнішими виявилися хлопці 10-І класу. Вітаємо!

Переглядів: 572 | | Дата: 11.12.2014 | Коментарі (0)

Толерантність, милосердя, взаємодопомога завжди на першому місті у виховній роботі нашої школи. До Дня інвалідів 6 учнів отримали матеріальну допомогу.

Переглядів: 552 | | Дата: 11.12.2014 | Коментарі (1)

Осінь завітала до нашої школи у початкову школу на свято "Осінній калейдоскоп" та прикрасила фойє багатими подарунками: червоними яблучками, соковитими грушками, жовтогарячими гарбузами, пізніми квітами. Так утворилась виставка "Дари осені", створена руками нашої шкільної малечі та їхніми батьками. Всі до нас на Ярмарок Осені: чим багаті, тим і порадуємо не тільки око, а й найвишуканіші гастрономічні смаки найперебірливіших гурманів.

Переглядів: 572 | | Дата: 11.12.2014 | Коментарі (0)