Головна » 2015 » Березень » 15

У здоровому тілі - здоровий дух! Учні та вчителі школи виступають за здоровий спосіб життя. Із цією метою медпрацівником школи та вчителями школи були проведені бесіди з дітьми про збереження здоров'я, про надання першої невідкладної допомоги. А молодші школярі намалювали , якою повинна бути здорова людина та як вона повинна дбати про своє здоров'я.

Переглядів: 596 | | Дата: 14.03.2015 | Коментарі (0)

Те, що ми не лише мужні, щирі, а ще й гостинні, продемонстрували презентації страв національної кухні " Гостинна оселя ". Учасники конкурсу ознайомили учнів із різноманітними старовинними рецептами українського народу: галушками, дерунами, січениками, завиванцями, варениками, кулішами.

Переглядів: 505 | | Дата: 14.03.2015 | Коментарі (0)

А серед восьмикласників відбулося спортивне змагання " Нас не здолати ", на яких старшокласники продемонстрували витривалість, загартованість та вправність.

Переглядів: 491 | | Дата: 14.03.2015 | Коментарі (0)

Серед учнів початкових класів та молодшої ланки середньої школи була проведена благодійна акція "Сонечко в долонях ". Діти за допомогою сонечка закликали до нашої країни весну, мир, дарували один одному тепло своїх сонечок та усмішки.

Переглядів: 671 | | Дата: 14.03.2015 | Коментарі (0)

Традицією стало проведення тижня вишиванки та свято українського рушника. Учні школи, їхні батьки мали змогу роздивитися старовинні рушники, які представляли різні регіони нашої держави.

Переглядів: 586 | | Дата: 14.03.2015 | Коментарі (0)

Національне виховання в нашій школі займає чільне місце. День Соборності - свято України, яке відзначають кожного року 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки , що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. У школі щорічно проводиться лінійка, присвячена Злуці. Цьогоріч лінійка була проведена для учнів 5-6 класів, на якій діти дізналися про історію цього свята, про сьогоднішню актуальність питання об'єднання земель.

Переглядів: 522 | | Дата: 14.03.2015 | Коментарі (0)