Головна » 2017 » Квітень » 15

Переглядів: 400 | | Дата: 15.04.2017 | Коментарі (0)

Незабаром Великдень - велике свято християн. Вивчаючи традиції святкування Великодня учні 6-х класів нашої школи побували на майстер - класі в міській Галереї народного мистецтва. Діти вчилися створювати за допомогою воску та писачка різні орнаменти на пасхальних писанках . Виявилось, що для оздоблення яєць використовувався не тільки квітковий візерунок, а й різні геометричні фігури:трикутники, чотирикутники, лінії, проведені паралельно й перпендикулярно

Переглядів: 438 | | Дата: 15.04.2017 | Коментарі (0)

Гамірно розпочався ранок 12 квітня в школі. В цей день проходили цікаві заходи приурочені Всесвітньому дню космонавтики та авіації. Учні всіх вікових категорій мали можливість показати свої творчі здібності та ерудицію в конкурсах малюнків, «Наш дім – Сонячна система», «Створи ракету на Марс», в змаганнях «Назви планету» , «Розгадай космічну анаграму», «Заповни кросворд : Сонячна система». Протягом тижня працюватиме виставка літальних апаратів, створених учнями школи, а також була унікальна можливість зробити селфі у ракеті.

Переглядів: 546 | | Дата: 15.04.2017 | Коментарі (0)