Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №21 Черкаської міської ради Черкаської області Субота, 20.10.2018, 11:30

Головна » 2018 » Квітень » 5 » Цікава поїздка
Цікава поїздка

В останній день березня учні 5-х, 6-х, 7-х класів нашої школи відвідали столицю нашої Батьківщини – місто Київ. Діти побували на «солодкій» екскурсії по кондитерській фабриці Roshen. Вони почули і побачили багато цікавого про історію та продукцію цієї фабрики, а в кінці цієї захоплюючої подорожі дітей чекала смачна дегустація та подарунки від Roshen – сувеніри та солодощі. Учні також відвідали Музей грошей при Національному банку України. Експозиція музею розповіла про грошовий обіг на українських землях з давніх часів до сьогоднішніх днів. Тут представлені примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України. У Державні скарбниці учні побачили зливки золота та срібла різної ваги, коштовне каміння, ювілейні монети банку, унікальну колекцію ювелірних виробів і державних нагород, своїми руками викарбували монету із логотипом Національного банку України. Захоплення викликали й внутрішнє оздоблення інтер’єру, фасад будинку, в якому розміщено банк на вул.Інститутській, 9. Ця архітектурна споруда є однією з найкращих у Києві.Школярі, також вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, відвідавши меморіал на вулиці Інститутській, який був встановлений до другої річниці Революції Гідності.

Переглядів: 37 | Додав: osadcha | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »