Головна » 2017 » Листопад » 27 » День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

З нагоди відзначення Дня гідності та Свободи у нашій школі проведено низку заходів, серед них - лінійка пам’яті, круглий стіл « День Гідності та Свободи. Факти та події…», виховні години « Україна - країна нескорених», виставка художньої літератури, перегляд документальних фільмів « Зима у вогні: боротьба України за свободу», « Жіночі обличчя революції», « Революція гідності. Спецпроект ICTV». В початкових класах провели інформаційні хвилинки і запалили свічки пам'яті на честь загиблих під час подій, що відбувались на Майдані.

Переглядів: 674 | Додав: osadcha | Рейтинг: 0.0/0