Головна » 2018 » Лютий » 4 » Навчання майбутніх лідерів
Навчання майбутніх лідерів

Ні для кого не є секретом, що сучасна школа має плекати учнів – майбутніх лідерів з активною життєвою позицією, із знанням кількох іноземних мов, інформаційно-комунікаційних технологій, економічно грамотних; креативну молодь, здатну мислити творчо, критично, логічно. Тому таким наукам, як математика, інформатика, фізика в нашій школі приділяється велика увага, а завданням наших учителів є формувати в учнів уміння застосовувати набуті знання у реальних життєвих ситуаціях, під час розв'язання практичних завдань. Нестандартні форми проведення позакласної роботи в рамках предметного тижня надихають школярів на самовираження та самостійно-пошукову роботу, а також стимулюють до вивчення предмета учнів із середнім і низьким рівнем знань, надаючи можливість заробити позитивні оцінки шляхом виконання різноманітних завдань та участі в конкурсах.

Переглядів: 815 | Додав: osadcha | Рейтинг: 0.0/0
1 писька
я люблю когда волосатые мужики обмазываются маслом