Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №21 Черкаської міської ради Черкаської області Субота, 20.10.2018, 11:59

Головна » 2017 » Листопад » 16 » Математична конференція
Математична конференція

У математиці є своя краса...

«Чарівний світ математичних сталих" – така тема ІІ-ї міської учнівської конференції, що проходила 16 жовтня 2017 року у Черкаській спеціалізованій школі I-III ступенів №28 ім. Т. Г. Шевченка. Цього року участь у заході взяли представники і нашої школи: Лукяненко Даря – 8-А клас та Кончатний Ілля – 8-Б клас, які представили своє тематичне дослідження: «Магія чисел Фібоначчі». До участі у конференції долучилися слухачі курсів підвищення кваліфікації КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників" - учителі математики з навчальних закладів області. Серед почесних гостей, що представили наукове обґрунтування теми конференції – доктор педагогічних наук, професор Черкаського національного університету Тарасенкова Ніна Анатоліївна та кандидат технічних наук, доцент кафедри машинобудування Черкаського державного технологічного універститету Рудь Максим Петрович. Учасники працювали у трьох локаціях та висвітлили математичні питання у напрямках «Феномен числа ПІ», «Магія чисел Фібоначчі», «Експонента і сучасна математика», а також творчі теми – «Константа простих близнюків», «Теорія ігор і сучасні математичні дослідження». Усього учні шкіл представили 19 дослідницьких робіт. Науковці підтвердили, що математика – наука молодих. Хто з дитячих років займається математикою, той розвиває увагу, тренує свій мозок, волю, виховує наполегливість і заповзятість у досягненні мети. Для математичних досліджень потрібна вся гнучкість та витривалість молодості. Рудь М.П. познайомив учасників конференції з сучасними технологіями 3-D проектування та на практиці показав роботу 3-D принтера. Упродовж дня у школі діяли тематичні виставки та працювали фотозони. Учні та педагоги, присутні на заході, розширили спектр своїх математичних знань, показали майстерність у логічному доведенні думок та обґрунтуванні математичних істин, отримали насолоду від спілкування з однодумцями та окреслили тему математичної конференції 2018 року.

Переглядів: 58 | Додав: osadcha | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2017  »