Головна » 2017 » Листопад » 27 » Молодь – майбутнє України

Участь учнів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21

ім. Ю.Г.Іллєнка

у І Всеукраїнському учнівському форумі

«Молодь – майбутнє України»

16 -17 листопада 2017 року у м. Горішні Плавні відбувся І Всеукраїнській учнівській форум «Молодь – майбутнє України», на якому були представлені команди з 10 регіонів України. У складі делегації, яка представляла місто Черкаси були і наші учні.

У ході форуму молодь брала участь у роботі чотирьох комітетів «Підтримка хорошого здоров’я», «Чиста вода та належні санітарні умови», «Мир і справедливість», «Співпраця заради досягнення цілей» з модераторами та запрошеними експертами, ділилася своїми напрацюваннями з теми «Глобальні цілі сталого розвитку-2030».

Учасники форуму з задоволенням відвідали ПрАТ «Полтавський ГЗК», були учасниками майстер-класів «Ойра», «Віночок українських пісень», «Мотанка»,«Полтавські галушки», взяли участь у квесті «Майбутнє країни».

Переглядів: 502 | Додав: osadcha | Рейтинг: 0.0/0