Головна » 2014 » Квітень » 15 » Прощавай, Букварику!
Прощавай, Букварику!
Сьогодні незвичайне свято
–Таке в житті буває раз:
З Буквариком зібравсь прощатись
Веселий, дружній перший клас!
Буквар – книжка особлива для кожного з нас. Адже саме з неї починається наша дорога у світ великої літератури, світ знань. Протягом року першокласники навчались читати, і ось настав хвилюючий момент – прощання з дорогою книгою – Букварем.
Чудове свято “Прощання з Буквариком” відбулося 11 квітня у нашій школі. Учні перших класів закінчили вивчати першу і найважливішу у своєму житті книгу – Буквар. Не таємниця, що найбільш найрізноманітнішу, найновішу, найцікавішу і найпотрібнішу інформацію дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Тому на святі школярі були дуже горді та поважні. Першачки із задоволенням продемонстрували  глядачам – учням, учителям, батькам та родичам все, чому  вони навчились за перший рік навчання у школі.З гордістю спостерігали батьки за своїми дітками.Попереду на них чекає ще довга і цікава дорога в Країну  Знань.
Переглядів: 463 | Додав: osadcha | Рейтинг: 0.0/0