Головна » 2016 » Червень » 12 » Школі нове ім'я
Школі нове ім'я

Шановна громадо мікрорайону!

Виносимо на обговорення пропозицію про присвоєння школі імені відомого українського режисера Юрія  Іллєнка, який народився і виріс в нашому мікрорайоні.

Можливо, для учнів нашої школи це шанс залучитися до театрального кіномистецтва. Прохання відгукнутися. Чекаємо Ваших коментарів.

Колектив школи.

Переглядів: 536 | Додав: osadcha | Рейтинг: 0.0/0
3 lesya
Категорично проти. Враховуючи постійну нестабільну політичну ситуацію в Україні і практично перекреслення історичних подій минулого , наприклад з декомунізацієй, не потрібно втягувати школу в політику з присвоєнням імен. Завтра витягнуть якусь інформацію, що працював на радянську "злочинну" владу та був комуністом, або в цьому ж дусі. Краще ростіть патріотів країни, долучайте дітей до прекрасного.

2 Nataly
Думаю, що це досить непогана ідея! Школа стане більш відомою не лише в мікрорайоні і нашому місті, але й навіть в Україні! А для учнів це дійсно шанс залучитися до кіномистецтва та проявити себе, спробувати щось нове. Завжди варто спробувати щось нове!)

1 osadcha