Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №21 Черкаської міської ради Черкаської області Субота, 18.08.2018, 20:35

Головна » 2016 » Травень » 14 » Тиждень біології
Тиждень біології

З 18 по 22 квітня 2016 року в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №21 відбувся тиждень біології та хімії.

1. На початку і наприкінці тижня з метою оцінки рівня знань учнів з цих предметів поза шкільною програмою проводилось тестування “Науки про життя”, з питаннями, що розглядалися протягом всього тижня, продемонстрували позитивну динаміку:

2. Упродовж тижня учні школи брали активну участь у голосуванні “Молодь обирає здоров’я”. Метою такого заходу було формування в молоді демократичного світогляду та плебісцитної практики, користування правом особистого вибору, досконале опанування проблемами застосування ГМО в харчових продуктах, використання харчових добавок (Е-…) та відношення учнів до дотримання дієт. Школярам цей формат проведення сподобався. Результати показали:

3. Багато учнів надали свої світлини для участі у фотовиставках “Мої домашні улюбленці” та “Я і квіти”. Було використано 78 фотокарток, серед учасників обрано 6 переможців.

4. Протягом тижня в школі працював куточок селфі, де діти залюбки фотографувалися поодинці та компаніями. За голосуванням у соціальній мережі “Вконтакте” було обрано найпопулярнішу світлину.

5. Щодня протягом тижня серед учнів школи агітбригади популяризували знання з біології та хімії, про формування здорового способу життя та збереження довкілля.

6. У ході проведення операції “Утилізація” діти школи назбирали понад 80 кг використаних акумуляторів (батарейок, крон тощо) і таким чином спосіб врятували від забруднення 3 200 м2 води або 16 га ґрунту.

7. На перервах проходили веселі майстер-класи для школярів: “Дивовижна природа”, “Я – землероб”, “Екосистеми”. Метою заходів було виховання любові до природи та поваги до аграрного виробництва.

Переглядів: 114 | Додав: osadcha | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2016  »