Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №21 Черкаської міської ради Черкаської області Субота, 20.10.2018, 11:22

Головна » 2016 » Травень » 14 » " Золота нитка"
" Золота нитка"

Прогнозовану активність виявили учні щодо аукціону “Науки про життя”. Щодня протягом тижня школярам пропонувалась нова група питань з біології, хімії та екології. Кожна правильна відповідь на питання оцінювалася фішкою із зображеннями природних об’єктів “Золотої підкови Черкас”. Накопичені фішки виступили платіжним засобом під час аукціону на церемонії нагородження переможців конкурсів в рамках тижня біології та хімії “Золота нитка”. Аукціон надав дітям змогу конвертувати свої знання у приємні та несподівані подарунки.

25 квітня відбулася церемонія нагородження переможців конкурсів в рамках тижня біології та хімії “Золота нитка”. Всі переможці отримали не лише почесні грамоти, але й справжні подарунки. Організатори тижня висловлюють щиру подяку пану Олексію Мельнику за надані запрошення в Дитячий розважальний центр “Країна свят”, пану Олександру Решетняку за надані сертифікати на безкоштовні заняття з карате, Черкаському художньому музею за проведення безкоштовних екскурсій, організаторам виставки екзотичних тварин “Світ джунглів” за надання запрошень на виставку, ТОВ НВП “Лабораторія водної хімії” за подарований сертифікат на екскурсію до справжньої хімічної лабораторії! Величезна щиросердна дяка висловлюється всім добродіям, небайдужим до дітей та школи! Сподіваємось, що наші ініціативи стануть доброю традицією в Черкасах!

Переглядів: 134 | Додав: osadcha | Рейтинг: 5.0/1
Дякуємо Олексію Мельнику за надані запрошення в Дитячий розважальний центр “Країна свят”

«  Травень 2016  »