Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №21 ім. Ю.Г. Іллєнка
 Черкаської міської ради 
Черкаської області
Меню сайту

Головна » 2014 » Квітень » 15
Сьогодні незвичайне свято
–Таке в житті буває раз:
З Буквариком зібравсь прощатись
Веселий, дружній перший клас!
Буквар – книжка особлива для кожного з нас. Адже саме з неї починається наша дорога у світ великої літератури, світ знань. Протягом року першокласники навчались читати, і ось настав хвилюючий момент – прощання з дорогою книгою – Букварем.  
Чудове свято “Прощання з Буквариком” відбулося 11 квітня у нашій школі. Учні перших класів закінчили вивчати першу і найважливішу у своєму житті книгу – Буквар. Не таємниця, що найбільш найрізноманітнішу, найновішу, найцікавішу і найпотрібнішу інформацію дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Тому на святі школярі були дуже горді та поважні. Першачки із задоволенням продемонстрували  глядачам – учням, учителям, батькам та родичам все, чому  вони навчились за перший рік навчання у школі.З гордістю спостерігали батьки за своїми дітками.Попереду на них чекає ще довга і цікава дорога в Країну  Знань.
Переглядів: 474 | | Дата: 15.04.2014 | Коментарі (0)

 

12 квітня  в нашій школі відбувся суботник з благоустрою території. В суботнику взяли участь всі працівники школи: адміністрація, педагоги та технічний персонал. В результаті було впорядковано пришкільну територію: спортивний майданчик, квіткові клумби, внутрішній дворик, прибрана територія біля центрального входу та навколо приміщення школи. Всі попрацювали відмінно! Тепер територія нашої школи прибрана та охайна!

Переглядів: 491 | | Дата: 15.04.2014 | Коментарі (0)

Форма входу
Архів записів
Черкаська загальноосвітня школа №21 © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz