![](/2014/PB281422.jpg)
![](/2014/PB281424.jpg)
Осінь завітала до нашої школи у початкову школу на свято "Осінній калейдоскоп" та прикрасила фойє багатими подарунками: червоними яблучками, соковитими грушками, жовтогарячими гарбузами, пізніми квітами. Так утворилась виставка "Дари осені", створена руками нашої шкільної малечі та їхніми батьками. Всі до нас на Ярмарок Осені: чим багаті, тим і порадуємо не тільки око, а й найвишуканіші гастрономічні смаки найперебірливіших гурманів.
![](/2014/PB281483.jpg)
![](/2014/PB281488.jpg)
![](/2014/PB281493.jpg)