Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №21 ім. Ю.Г. Іллєнка
 Черкаської міської ради 
Черкаської області
Меню сайту

Головна » 2016 » Жовтень » 22

 

21 жовтня наша школа брала участь у відзначенні Всесвітнього Дня  Гідності. Це світовий незалежний соціальний проект , який проводиться з 2008 року у понад 65-ти країнах світу. Його мета - навчати учнів керуватися почуттям власної гідності у своїх вчинках. Наші учні визначили, що саме для них означає термін "гідність", замислювалися про значення гідності в їхньому житті, планували, що треба зробити кожному для підвищення почуття власної гідності до себе та до інших людей та ділились історіями про гідність з власного життя.

Переглядів: 476 | | Дата: 22.10.2016 | Коментарі (0)

Із 17 жовтня 2016року в нашій школі проходив тиждень математики, в рамках якого учні змогли взяти участь у багатьох цікавих конкурсах та змаганнях. Захопливим заняттям на перервах для дітей стало розгадування ілюзій, математичних кросвордів, кросвордів з інформатики, а також розв'язування сірникових задач, участь у грі "Ерудит".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Школярі залюбки розповідали про природні явища, що зображені на картинках. А учень 9-А класу, Шмиголь Я., підготував солодку картинку, де зобразив блискавку за допомогою шоколаду.

 

 

В середу, 19 жовтня в школі пройшов День Клітинки. Цього дня багато учнів мали вбрання та елементи одягу картатого принта, мали змогу відвідати пізнавальний лекторій " Все навколо геометрія, або мода на клітинку." Найактивнішим класом- прихильником клітинки, був визнаний 6-А клас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протягом тижня працювала система "БОНУС+", яка дала змогу учасникам математичних конкурсів та змагань заробляти цікаві бонуси. Учні 8 класів брали участь у математичних боях, а у п'ятницю в школі проходив перший тур Всеукраїнської олімпіади з математики.

 

 

Переглядів: 633 | | Дата: 22.10.2016 | Коментарі (0)

Форма входу
Архів записів
Черкаська загальноосвітня школа №21 © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz