Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №21 ім. Ю.Г. Іллєнка
 Черкаської міської ради 
Черкаської області
Меню сайту

Головна » 2017 » Листопад » 27

               

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

З нагоди відзначення Дня гідності та Свободи у нашій школі проведено низку заходів, серед них - лінійка пам’яті, круглий стіл « День Гідності та Свободи. Факти та події…», виховні години « Україна - країна нескорених», виставка художньої літератури, перегляд документальних фільмів « Зима у вогні: боротьба України за свободу», « Жіночі обличчя революції», « Революція гідності. Спецпроект ICTV». В початкових класах провели інформаційні хвилинки і запалили свічки пам'яті на честь загиблих під час подій, що відбувались на Майдані.


     

Переглядів: 692 | | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

            Участь учнів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21

              ім. Ю.Г.Іллєнка

    у І Всеукраїнському учнівському форумі

         «Молодь – майбутнє України»

16 -17 листопада 2017 року у м. Горішні Плавні відбувся І Всеукраїнській учнівській форум «Молодь – майбутнє України», на якому були представлені команди з 10 регіонів України. У складі делегації, яка представляла місто Черкаси були і наші учні.

У ході форуму молодь брала участь у роботі чотирьох комітетів «Підтримка хорошого здоров’я», «Чиста вода та належні санітарні умови», «Мир і справедливість», «Співпраця заради досягнення цілей» з модераторами та запрошеними експертами, ділилася своїми напрацюваннями з теми «Глобальні цілі сталого розвитку-2030».

Учасники форуму з задоволенням відвідали ПрАТ «Полтавський ГЗК», були учасниками майстер-класів «Ойра», «Віночок українських пісень», «Мотанка»,«Полтавські галушки», взяли участь у квесті «Майбутнє країни».


 

Переглядів: 520 | | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

Форма входу
Архів записів
Черкаська загальноосвітня школа №21 © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz