Вже 57 років минуло з того знаменного для розвитку всього людства дня - 12 квітня 1961 року. Тоді відбувся політ у космос першої людини. З 1968 року День космонавтики, який відзначають в нашій країні з 1962, отримав статус міжнародного свята. На честь відкриття ери космічних польотів День космонавтики в школі проводиться 12 квітня. В цьому році учні нашої школи мали можливість ознайомитись з цікавими фактами про планети Сонячної системи, розшифрувати QR коди, дати відповіді на питання «Космічної вікторини», «Зоряного тесту», спостерігати захоплюючі змагання космічних екіпажів з учнів 5-8 класів на звання «Зіркової команди». У цих перегонах переможцями стали екіпажі 5-Б та 8-Б класів. Всі учні, які брали участь у заходах до Дня космонавтики отримали невеличкі подарунки.
![](/2014/30704188_429177570861052_78987089978327040_n.jpg)
![](/2014/30707510_429177594194383_73982980632084480_n.jpg)
![](/2014/30712920_429177547527721_3495301736183103488_n.jpg)
![](/2014/30714892_429172377528238_4433142320967188480_n.jpg)