|
Головна » Архів матеріалів
![](/2014/Festyval-pedagogichnyh-idey-.jpg)
2 грудня вчителі нашої школи ( Король Н.О., В’язовік А.М., Сіденко Л.М. та Свистільник Н.В.) взяли участь у Фестивалі педагогічних ідей, який відбувся у Києві. Даний фестиваль - це своєрідний майданчик для обговорення найбільш важливих педагогічних здобутків і аналізу практичних рішень у сфері освіти;
це можливість почерпнути для себе нові ідеї, зарядитися натхненням від тренерів та колег, перейняти кращі розробки і поділитися своїми відкриттями. Перший і єдиний такого роду проект, який сприяє підвищенню знань і розвитку сфери освітніх послуг. У фестивалі взяли участь досвідчені фахівці, початківці, керівники, корекційні педагоги, вихователі, логопеди, психологи й усі співробітники дитячих установ, хто готовий поділитися своїми знаннями й отримати нові.
Усі виступи та проекти ґрнутувалися суто на досвіді лекторів і мали практичний характер. Програма складена таким чином, щоб теорія відразу ж перетворювалася на практику. Задіяний найнадійніший механізм пізнання — гра. Кожен учасник отримав сертифікат про участь, а головне – досвід та нові приємні знайомства!
![](/2014/IMG_20171202_134614.jpg) ![](/2014/IMG_20171202_115922.jpg)
Переглядів: 520 |
|
Дата: 04.12.2017
|
|
3 грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.#International_Day_of_Disabled_Persons #бачитисерцем
#nodrama #ценесвято
Учні Черкаської загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів № 21 ім. Ю.Г.Іллєнка приєднались до флешмобу з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю - #ценесвято
![](/2014/PC050621.jpg) ![](/2014/PC050583.jpg)
![](/2014/PC050598-2-.jpg) ![](/2014/PC050599.jpg)
Переглядів: 491 |
|
Дата: 04.12.2017
|
|
19-23 листопада у школі проходили інформаційно-просвітницькі заходи до тижня пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій:
- Урок пам’яті « З присвятою замордованим голодом…»
- Виготовлення незабудки пам`яті - символу Голодомору
- Інформаційна година «Голодомор 1932-1933 років – геноцид Українського народу»
- Перегляд документальних фільмів « Хлібна гільйотина», «Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу»
- Книжкова тематична виставка в шкільній бібліотеці на тему « Ті голодні і страшні дні 1932 – 1933 років».
- Участь у акції «Запали свічку!»
![](/2014/PB240471.jpg) ![](/2014/PB250475.jpg)
Переглядів: 463 |
|
Дата: 04.12.2017
|
|
30 листопада наші учні взяли участь у ІІ Міжнародній грі зі світової літератури "Sunflower"-2017. Гра проходила весело і цікаво!
![](/2014/sanfl_7b_1.jpg)
![](/2014/sanfl_9_11.jpg)
Переглядів: 454 |
|
Дата: 04.12.2017
|
|
![](/2014/news_1447093989_5640e6e59d332.jpg)
День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
З нагоди відзначення Дня гідності та Свободи у нашій школі проведено низку заходів, серед них - лінійка пам’яті, круглий стіл « День Гідності та Свободи. Факти та події…», виховні години « Україна - країна нескорених», виставка художньої літератури, перегляд документальних фільмів « Зима у вогні: боротьба України за свободу», « Жіночі обличчя революції», « Революція гідності. Спецпроект ICTV». В початкових класах провели інформаційні хвилинки і запалили свічки пам'яті на честь загиблих під час подій, що відбувались на Майдані.
![](/2014/vikhovna_godina_zosh_21.jpg)
![](/2014/kruglij_st-l_zosh_21.jpg)
Переглядів: 693 |
|
Дата: 27.11.2017
|
|
Участь учнів Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21
ім. Ю.Г.Іллєнка
у І Всеукраїнському учнівському форумі
«Молодь – майбутнє України»
16 -17 листопада 2017 року у м. Горішні Плавні відбувся І Всеукраїнській учнівській форум «Молодь – майбутнє України», на якому були представлені команди з 10 регіонів України. У складі делегації, яка представляла місто Черкаси були і наші учні.
У ході форуму молодь брала участь у роботі чотирьох комітетів «Підтримка хорошого здоров’я», «Чиста вода та належні санітарні умови», «Мир і справедливість», «Співпраця заради досягнення цілей» з модераторами та запрошеними експертами, ділилася своїми напрацюваннями з теми «Глобальні цілі сталого розвитку-2030».
Учасники форуму з задоволенням відвідали ПрАТ «Полтавський ГЗК», були учасниками майстер-класів «Ойра», «Віночок українських пісень», «Мотанка»,«Полтавські галушки», взяли участь у квесті «Майбутнє країни».
![](/2014/DSC_0228.jpg)
![](/2014/IMG-f8863d43d8d6b603ce8b5ce4142c01d2-V.jpg) ![](/2014/DSC_0017.jpg)
Переглядів: 520 |
|
Дата: 27.11.2017
|
|
![](/2014/4suo0h8xd3bm1rit.jpg)
Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу олімпіади з математики Гондю В., ученицю 6-А класу (ІІІ місце) та Чабан Н., ученицю 7-А класу (ІІІ місце). Бажаємо нових перемог!
Переглядів: 473 |
|
Дата: 16.11.2017
|
|
Переглядів: 417 |
|
Дата: 15.04.2017
|
|
![](/2013/pisanka1.jpg) ![](/2013/pisanka2.jpg)
![](/2013/pisanka3.jpg) ![](/2013/pisanka4.jpg)
Незабаром Великдень - велике свято християн. Вивчаючи традиції святкування Великодня учні 6-х класів нашої школи побували на майстер - класі в міській Галереї народного мистецтва. Діти вчилися створювати за допомогою воску та писачка різні орнаменти на пасхальних писанках . Виявилось, що для оздоблення яєць використовувався не тільки квітковий візерунок, а й різні геометричні фігури:трикутники, чотирикутники, лінії, проведені паралельно й перпендикулярно
Переглядів: 455 |
|
Дата: 15.04.2017
|
|
Гамірно розпочався ранок 12 квітня в школі. В цей день проходили цікаві заходи приурочені Всесвітньому дню космонавтики та авіації. Учні всіх вікових категорій мали можливість показати свої творчі здібності та ерудицію в конкурсах малюнків, «Наш дім – Сонячна система», «Створи ракету на Марс», в змаганнях «Назви планету» , «Розгадай космічну анаграму», «Заповни кросворд : Сонячна система». Протягом тижня працюватиме виставка літальних апаратів, створених учнями школи, а також була унікальна можливість зробити селфі у ракеті.
![](/2014/img_0023-kopija.jpg) ![](/2014/IMG_0035.jpg)
![](/2014/IMG_0050.jpg) ![](/2014/IMG_0052.jpg)
Переглядів: 573 |
|
Дата: 15.04.2017
|
|
|
|
|