Головна » 2014 » Лютий » 25 » А ну-мо, хлопці!
|
![](/2013/P2190287.jpg)
18 лютого в нашій школі відбулись змагання " А ну-мо, хлопці! ", які провів вчитель Калита В.М. В спортивних змаганннях брали участь команди хлопців з різних шкіл: №5,№4,№15 та №21. Були підібрані дуже цікаві конкурси.Було весело, азарт та жага перемоги спонукали гравців бути спритними та непереможними у змаганнях. Спортивне свято додало наснаги юнакам та посилило прагнення до підкорення нових вершин. Перемогу здобула команда школи №21. Вітаємо наших хлопців та бажаємо нових перемог! |
Переглядів: 567 |
Додав: osadcha
| Рейтинг: 5.0/1 |
|