В останній день березня учні 5-х, 6-х, 7-х класів нашої школи відвідали столицю нашої Батьківщини – місто Київ. Діти побували на «солодкій» екскурсії по кондитерській фабриці Roshen. Вони почули і побачили багато цікавого про історію та продукцію цієї фабрики, а в кінці цієї захоплюючої подорожі дітей чекала смачна дегустація та подарунки від Roshen – сувеніри та солодощі. Учні також відвідали Музей грошей при Національному банку України. Експозиція музею розповіла про грошовий обіг на українських землях з давніх часів до сьогоднішніх днів. Тут представлені примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України. У Державні скарбниці учні побачили зливки золота та срібла різної ваги, коштовне каміння, ювілейні монети банку, унікальну колекцію ювелірних виробів і державних нагород, своїми руками викарбували монету із логотипом Національного банку України. Захоплення викликали й внутрішнє оздоблення інтер’єру, фасад будинку, в якому розміщено банк на вул.Інститутській, 9. Ця архітектурна споруда є однією з найкращих у Києві.Школярі, також вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, відвідавши меморіал на вулиці Інститутській, який був встановлений до другої річниці Революції Гідності.
![](/2014/29995058_360445214470415_1319798796_o.jpg) ![](/2014/30070373_360445211137082_1836950434_o.jpg)
![](/2014/IMG-7cfe80788e128d4ae0cf0bff1e72c79b-V.jpg) ![](/2014/IMG-762487210e0eea2c5d28cb36a8cc4f6b-V.jpg)
![](/2014/IMG-a83b5364658e3bdb820a76c0ae0343d0-V.jpg) |