В рамках цьогорічного тижня математики, фізики, інформатики, який проходив з 29 січня по 2 лютого, учні школи мали можливість отримати бонуси та винагороди за розгадані кросворди, філворди, ребуси, анаграми, ілюзії, QR-коди, діти брали участь у фізико-математичній грі для учнів 7-х класів «3х4», математичному батлі серед учнів 6-х класів «Крок до зірок», інтерактивна грі «Грай - вигравай» для учнів 8-х класів, інтелектуально-логічній грі «Мудра сова» для учнів 9-х класів. Крім цього, учні школи мали можливість перевірити свої вміння у турнірі з усного математичного рахунку Прангліміне - 2018 . В середу відбувся традиційний День клітинки , переможцем якого був визнаний 5-А клас, а в п’ятницю відбулися заходи по вшануванню числа π. Учні школи підготували цікаві публікації, презентації , малюнки, солодкі вироби, які були представлені на перервах всій шкільній громаді самими авторами. Протягом тижня учні старших класів провели цікаві математичні руханки з молодшими школярами. А в День числа π пройшла велика фізкультперерва під девізом: «Хочеш знати графіки функцій – танцюй!»
![](/2014/27653239_400436573735152_183097886_o.jpg) ![](/2014/27710450_400436597068483_286246182_o.jpg)
![](/2014/27744420_400436717068471_774118406_o.jpg) ![](/2014/27745074_400436730401803_2001425539_o.jpg)
![](/2014/27746415_400436553735154_1854787387_o.jpg) ![](/2014/27785561_400436273735182_1900377666_o.jpg) |