Головна » 2018 » Лютий » 04

В рамках цьогорічного тижня математики, фізики, інформатики, який проходив з 29 січня по 2 лютого, учні школи мали можливість отримати бонуси та винагороди за розгадані кросворди, філворди, ребуси, анаграми, ілюзії, QR-коди, діти брали участь у фізико-математичній грі для учнів 7-х класів «3х4», математичному батлі серед учнів 6-х класів «Крок до зірок», інтерактивна грі «Грай - вигравай» для учнів 8-х класів, інтелектуально-логічній грі «Мудра сова» для учнів 9-х класів. Крім цього, учні школи мали можливість перевірити свої вміння у турнірі з усного математичного рахунку Прангліміне - 2018 . В середу відбувся традиційний День клітинки , переможцем якого був визнаний 5-А клас, а в п’ятницю відбулися заходи по вшануванню числа π. Учні школи підготували цікаві публікації, презентації , малюнки, солодкі вироби, які були представлені на перервах всій шкільній громаді самими авторами. Протягом тижня учні старших класів провели цікаві математичні руханки з молодшими школярами. А в День числа π пройшла велика фізкультперерва під девізом: «Хочеш знати графіки функцій – танцюй!»

Переглядів: 1053 | | Дата: 04.02.2018 | Коментарі (0)

Ні для кого не є секретом, що сучасна школа має плекати учнів – майбутніх лідерів з активною життєвою позицією, із знанням кількох іноземних мов, інформаційно-комунікаційних технологій, економічно грамотних; креативну молодь, здатну мислити творчо, критично, логічно. Тому таким наукам, як математика, інформатика, фізика в нашій школі приділяється велика увага, а завданням наших учителів є формувати в учнів уміння застосовувати набуті знання у реальних життєвих ситуаціях, під час розв'язання практичних завдань. Нестандартні форми проведення позакласної роботи в рамках предметного тижня надихають школярів на самовираження та самостійно-пошукову роботу, а також стимулюють до вивчення предмета учнів із середнім і низьким рівнем знань, надаючи можливість заробити позитивні оцінки шляхом виконання різноманітних завдань та участі в конкурсах.

Переглядів: 832 | | Дата: 04.02.2018 | Коментарі (1)