Головна » Архів матеріалів

Учні 8-А класу нашої школи отримали грамоту за активну участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Метою проведення фестивалю є навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях та формування у дітей поваги до професії пожежного.

Переглядів: 542 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)

Учні нашої школи брали участь у конкурсі-огляді учнівської творчості "Грайлива веселка", де продемонстрували свої таланти на досить високому рівні.

Переглядів: 503 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)

3 березня
був проведений відкритий урок з математики у 2-В класі вчителем Кучеренко О.М. Урок проходив у формі гри-подорожі до лісових мешканців із використанням іноваційних технологій. На уроці вчителем були використані різні форми, методи та прийоми. У вигляді гри діти виконували різноманітні завдання, наприклад: "Допоможіть білочці зібрати шишки", " Що заховала білочка?". Діти з великим задоволенням долали труднощі та допомагали звірям.

Переглядів: 552 | | Дата: 19.03.2014 | Коментарі (0)

До 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка діти разом зі своїми батьками підготували виставку поробок " Уквітчаємо тебе, Тарасе!". Роботи, які представлені на виставці, а це і малюнки, і витинанки, і вишивки, і аплікації у різних стилях є репродукціями до творів великого митця. Вони, безумовно, допомагають  краще пізнати його багатогранну особистість. Хочемо відзначити творчий підхід до представлених робіт та подякувати дітям та батькам.

Переглядів: 693 | | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (0)

6 березня у нашій школі до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка було проведено свято - літературно-музична композиція "Ми нащадки твої, Тарасе!" Учні читали поезії геніального нашого земляка, згадували найважливіші сторінки його життя, звучали пісні на слова Т. Шевченка у виконанні старшокласників. А насамкінець пролунали власні поезії  учнів, справжніх нащадків поета. Це свято є актуальним у наш непростий час, адже ми відчули ще раз гордість за те, що ми - земляки великого патріота, що ми - українці нашої неподільної України.

Переглядів: 541 | | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (1)

27 лютого
учні 6-Б класу нашої школи взяли участь у спортивно-розважальній грі "В пошуках скарбів", яку влаштували співробітники Палацу дитячої та юнацької творчості. Із захопленням та азартом команди та вболівальники виконували цікаві й веселі завдання. У запеклій грі наші шестикласники перемогли однолітків зі школи №34. Вітаємо переможців!

Переглядів: 531 | | Дата: 05.03.2014 | Коментарі (0)

27 лютого
серед учнів нашої школи був проведений конкурс на кращих декламаторів поезій Т. Г. Шевченка. Прозвучали маловідомі поезії, а також вірші, які стали народними завдяки своїй популярності й актуальності.
Переглядів: 619 | | Дата: 04.03.2014 | Коментарі (0)

До 200-річчя від дня народження нашого земляка, великого поета, Т. Г. Шевченка
26 лютого в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т. Шевченка у нашій школі був проведений конкурс мультимедійних проектів "Невідомий
Т. Шевченко". Старшокласники дослідили й уклали в мультимедійні проекти маловідомі факти з життя Шевченка-поета, Шевченка-художника.

Переглядів: 518 | | Дата: 04.03.2014 | Коментарі (0)

В рамках заходів до 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка юні художники нашої школи намалювали ілюстрації до творів великого письменника. Цікавих робіт було чимало, адже в кожну з них вкладена частинка душі, пронизана шевченківським словом та глибиною його змісту. До творчого конкурсу долучились навіть найменші учні нашої школи. Учні 1-Б класу разом зі своєю вчителькою Перебийніс Н.В. створили у  своєму класі маленький куточок Кобзаря. Все це сприяє національно-патріотичному вихованню дітей та розвитку творчих здібностей учнів.

Переглядів: 592 | | Дата: 24.02.2014 | Коментарі (0)

18 лютого
в нашій школі відбулись змагання " А ну-мо, хлопці! ", які провів вчитель Калита В.М. В спортивних змаганннях брали участь команди хлопців з різних шкіл: №5,№4,№15 та №21. Були підібрані дуже цікаві конкурси.Було весело, азарт та жага перемоги спонукали гравців бути спритними та непереможними у змаганнях. Спортивне свято додало наснаги юнакам та посилило прагнення до підкорення нових вершин. Перемогу здобула команда школи №21. Вітаємо наших хлопців та бажаємо нових перемог!

Переглядів: 543 | | Дата: 24.02.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 14 »