Головна » Архів матеріалів

14 лютого
учні 5 та 7 класів (вчитель Осніцька В.В.) приймали активну участь у цікавій грі-вікторині "St. Valentine's Day."За допомогою різноманітних завдань та рухливих ігор діти поринули у атмосферу свята. Учні 7 класу навіть запропонували декілька нових конкурсів для своїх однокласників. Переможці отримали грамоти. Вітаємо!

Переглядів: 585 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

Учні 8-Б класу в День Закоханих на уроці англійської мови
(вчитель Свистільник Н.В.) розмірковували над вічною темою "LOVE IS..." та знайшли дуже багато цікавих відповідей на запитання. Всі прийшли до висновку, що кохання - це сім'я та друзі, це коли нас розуміють, люблять та підтримують!...

Переглядів: 446 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

Для учнів 6-х класів минулого тижня пройшов брейн-ринг "THE WORLD AROUND US" ( вчителі Свистільник Н.В. та Осніцька В.В.). Учні проявили свої знання та вміння у володінні англійською мовою, відповідали на цікаві запитання, грали у різноманітні ігри, розшифровували речення, складали слова та навіть вірші! Грамоти отримали найкращі - команди-переможці! Вітаємо!

Переглядів: 428 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

14 лютого учні 4-А та 4-Б класів змагались у конкурсі з виготовлення найкращого колажу до дня Святого Валентина "MAGIC HEART". Діти дуже  творчо підійшли до створення колажів разом з вчителем англійської мови Свистільник Н.В.,
 а незалежне журі, до складу якого входили вчителі англійської мови Горюнова Л.В.,Осніцька В.В.,Бабченко С.Ф. та заступник директора з виховної роботи Рябова О.В. визначило переможця - команду 4-Б класу та нагородило грамотою. Вітаємо з перемогою!

Переглядів: 731 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

13 лютого вчителі англійської мови Свистільник Н.В. та Осніцька В.В. провели цікаву гру-вікторину для учнів 2 класів "HAPPY ENGLISH". Команди-переможці були нагороджені грамотами, а всі учасники отримали солодкі призи, гарний настрій, а головне - показали свої знання та навички у  володінні англійською мовою. Вітаємо переможців!

Переглядів: 750 | | Дата: 18.02.2014 | Коментарі (0)

7 лютого
у школі пройшов І тур шкільного етапу конкурсу "Грайлива веселка", який дав можливість виявити здібності обдарованих дітей, сформувати їх творчий потенціал, підвищити рівень виконавської майстерності окремих виконавців.
Переглядів: 1120 | | Дата: 11.02.2014 | Коментарі (0)

У зв’язку зі зниженням температури повітря до - 20 градусів завтра, 31 січня,  відміняються заняття у початковій школі.

Адміністрація школи
Переглядів: 463 | | Дата: 30.01.2014 | Коментарі (0)

Минають роки за роками

Щасливі радісні, сумні,

Та рідна школа завжди з вами,

Вона у кожного в душі.

Шановні випускники!

Раді повідомити Вам, що 31 січня 2014 року з 14 до 17 години рідна школа буде чекати Вас на традиційну зустріч з випускниками! Запрошуємо випускників та усіх, хто бажає поринути у приємні шкільні спогади, згадати роки дитинства і юності, зустрітися з улюбленими вчителями. Святкове привітання від учнів школи о 16 годині в актовому залі.

Переглядів: 878 | | Дата: 22.01.2014 | Коментарі (0)

Наймолодші школярі зустрічали Новий рік у школі, де були організовані для них новорічні ранки з піснями, конкурсами та різними забавками.

Ось так: у нашій школі учні вміють і вчитися, і гарно відпочивати, і не забувають про добрі справи!

Переглядів: 545 | | Дата: 03.01.2014 | Коментарі (0)

Із 24 грудня по 27 грудня у школі пройшли новорічні ранки та шоу-програми:

учні 7-8 класів брали участь у новорічному змаганні «СуперДід Мороз», виявляючи свою кмітливість та обізнаність у казковому житті зимових героїв;

учні 9-11 класів із задоволенням зустрічали Новий рік, беручи участь у шоу-програмі «Диско-Новий рік». Старшокласники під запальну музику гарно відпочили у нічному клубі «DiZi»;

а учні 5-6 класів збагатилися і культурно, і морально, беручи участь у «Казковому новорічному серпатині», люб’язно організованому працівниками позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»;

Переглядів: 481 | | Дата: 03.01.2014 | Коментарі (1)

« 1 2 ... 10 11 12 13 14 »