Головна » Архів матеріалів

Вітаємо переможців І Міжнародної гри зі світової літератури "Sunflower"-2016!

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня - Шевченко К. (8-А);

Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня - Касьян А. (7-А), Свистільник Я.  (5-А), Герасимова В. (11-Ф), Сичова О. (11-Ф), Литвинюк Б. (11-Ф), Калаба К. (10-Ф),Щепак І. (10-Ф);

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня - Євтушевський І. (6-А), Поліщук Т. (6-Б), Депутат В. (10-Ф);

Диплом І ступеня регіонального рівня - Литвин О. (5-А);

Диплом ІІ ступеня регіонального рівня - Гольцева А. (8-Б).

Бажаємо нових перемог!

Переглядів: 515 | | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

До Всесвітнього дня здоров'я в нашій школі відбувся флешмоб за участю учнів школи та почесних гостей, які завітали на наше свято та подарували спортивні подарунки. Дякуємо всім, хто приєднався до нашого дійства та підтримує девіз 21-ї школи - "Ми за здоровий спосіб життя!"

Переглядів: 472 | | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

Учень 7-Б класу  Кончатний  І. здобув  І  місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач 2017 року". Ілля нагороджений грамотою та призами. Юний читач готується до наступного, обласного етапу даного конкурсу. А ми бажаємо йому лише перемоги та вболіваємо за нього!

Переглядів: 520 | | Дата: 28.03.2017 | Коментарі (0)

Незвичайна подія 23 березня - це квест у Приватбанку! Дві команди 7-А класу продемонстрували не тільки кмітливість та спритність, але й вчилися працювати в команді!

Переглядів: 447 | | Дата: 28.03.2017 | Коментарі (0)

16 березня в нашій школі відбувся ІІ етап міжнародного математичного конкурсу "КЕНГУРУ", якого діти чекали з великим нетерпінням. Учасники змагань залюбки розв'язували цікаві задачі, героями яких були веселі кенгурята.

Переглядів: 463 | | Дата: 19.03.2017 | Коментарі (0)

Минулого тижня учні 7-А та 7-Б класів побували на цікавій екскурсії. Вони відвідали Приват Банк. Під час екскурсії учні познайомилися з основними  банківськими  професіями, побачили роботу справжнього банку, навчилися користуватися карткою, інтернет-банком Приват24, мобільними додатками банку, а саме головне  - визначились, чи хочуть вони бути банкірами в майбутньому:)Всі учні отримали сертифікати!

Дякуємо працівникам банку за цікаву екскурсію та корисну співпрацю!

Переглядів: 450 | | Дата: 18.02.2017 | Коментарі (0)

Ось уже шість років поспіль в нашій школі проходять всеукраїнські предметні олімпіади «Олімпус», які організовує ТзОВ «Інститут розвитку шкільної освіти» (ІРШО) для учнів 4-11 класів. Вони вносять різноманітність в систему занять, є цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, а також зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів. Завдання олімпіад підготовлені кваліфікованим педагогічним колективом ІРШО. Учні школи залюбки беруть участь у сесійних тижнях, випробовуючи свої знання з математики, фізики, української мови та літератури, англійської мови, географії, хімії, біології, історії, а потім із нетерпінням чекають на результати.

Фото «Олімпус – зимова сесія» 2017

Переглядів: 905 | | Дата: 04.02.2017 | Коментарі (0)

Переглядів: 486 | | Дата: 29.12.2016 | Коментарі (0)

Б. Волик, учень 7-Б класу нашої школи, став справжнім героєм. Це про нього знімають сюжети багато каналів та розповідають у новинах. Тепер його знають, як хлопчика, що врятував життя двох дівчат, які провалились на Дніпрі під кригу. Одну дівчинку школяр витяг власноруч, а іншу врятував професіонал з управління ДСНС. Хлопець не розгубився і  сам викликав рятувальників. Це справді хоробрий вчинок, яким пишається не тільки бабуся учня, яка виховує його та хоче, щоб він став справжнім чоловіком, а також вчителі та учні нашої школи! Сюжет про героїчний вчинок хлопця можна переглянути на сайті телеканалу "Рось".

Переглядів: 472 | | Дата: 16.12.2016 | Коментарі (0)

В рамках Року англійської мови в Україні 14 грудня був Днем англійської мови у нашій школі. Учні молодшої, середньої та старшої школи  взяли участь у соціологічному дослідженні, що проводилось цього дня, та визначились, чому вони люблять англійську мову і наскільки вона важлива для них. Для учнів 7-А класу проведений виховний захід присвячений найвідомішому поету та драматургу Великої Британії Уільяму Шекспіру. Для учнів 5-6 класів представники КІДу ( Клуб інтернаціональної дружби) провели усний журнал про визначні місця Великої Британії.

Переглядів: 545 | | Дата: 15.12.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 13 14 »