Головна » Архів матеріалів

9 грудня 2016 року в школі проходив Всеукраїнський етап математичного конкурсу «Кенгуру»,  в якому молодші школярі та учні 5-6-х класів змогли випробувати свої математичні здібності в логічних задачах та завданнях для ерудитів

Переглядів: 458 | | Дата: 09.12.2016 | Коментарі (1)

25 листопада були проведені відкриті уроки в 1-А класі ( вчитель - Маламуж Н.В.) та в 4-А класі (вчитель - Терезюк О.Т.). Уроки проходили у формі гри, з використанням інноваційних технологій, різних форм, методів та прийомів. Діти з великим задоволенням працювали на уроці.

Переглядів: 421 | | Дата: 04.12.2016 | Коментарі (1)

10 листопада учні 4-А класу відвідали бібліотеку ЦДЮТ, де дізналися багато цікавого про створення  та історію відомого мультиплікаційного героя - Вінні Пуха.

Переглядів: 438 | | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

Учні 4-А класу зустрілися з бібліотекарями міської бібліотеки  ім. Л. Украінки.  Лариса Василівна цікаво провела бесіду про великого украінського Каменаря - Івана Яковича Франка.

Переглядів: 424 | | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

21 жовтня наша школа брала участь у відзначенні Всесвітнього Дня  Гідності. Це світовий незалежний соціальний проект , який проводиться з 2008 року у понад 65-ти країнах світу. Його мета - навчати учнів керуватися почуттям власної гідності у своїх вчинках. Наші учні визначили, що саме для них означає термін "гідність", замислювалися про значення гідності в їхньому житті, планували, що треба зробити кожному для підвищення почуття власної гідності до себе та до інших людей та ділились історіями про гідність з власного життя.

Переглядів: 467 | | Дата: 22.10.2016 | Коментарі (0)

Із 17 жовтня 2016року в нашій школі проходив тиждень математики, в рамках якого учні змогли взяти участь у багатьох цікавих конкурсах та змаганнях. Захопливим заняттям на перервах для дітей стало розгадування ілюзій, математичних кросвордів, кросвордів з інформатики, а також розв'язування сірникових задач, участь у грі "Ерудит".

Школярі залюбки розповідали про природні явища, що зображені на картинках. А учень 9-А класу, Шмиголь Я., підготував солодку картинку, де зобразив блискавку за допомогою шоколаду.

В середу, 19 жовтня в школі пройшов День Клітинки. Цього дня багато учнів мали вбрання та елементи одягу картатого принта, мали змогу відвідати пізнавальний лекторій " Все навколо геометрія, або мода на клітинку." Найактивнішим класом- прихильником клітинки, був визнаний 6-А клас.

Протягом тижня працювала система "БОНУС+", яка дала змогу учасникам математичних конкурсів та змагань заробляти цікаві бонуси. Учні 8 класів брали участь у математичних боях, а у п'ятницю в школі проходив перший тур Всеукраїнської олімпіади з математики.

Переглядів: 626 | | Дата: 22.10.2016 | Коментарі (0)

Уроком у стінах редакції газети «Черкаський край» розпочався навчальний рік для учнів 9-А класу черкаської ЗОШ №21. Сюди вони завітали разом із викладачем української мови І. Яременко.

Цікаву екскурсію, присвячену розвитку місцевої періодики, історії черкаської преси протягом майже століття провела науковий працівник музею «Робочий кабінет Василя Симоненка» Г. Тараканова. Діти, яким, за шкільною програмою, ще належить поринути у світ поезії видатного поета, слухали його вірші, унікальний запис голосу самого Василя Андрійовича, людини багато в чому знакової для покоління патріотично свідомих українців.

Переглядів: 457 | | Дата: 11.09.2016 | Коментарі (0)

Шановна громадо мікрорайону!

Виносимо на обговорення пропозицію про присвоєння школі імені відомого українського режисера Юрія  Іллєнка, який народився і виріс в нашому мікрорайоні.

Можливо, для учнів нашої школи це шанс залучитися до театрального кіномистецтва. Прохання відгукнутися. Чекаємо Ваших коментарів.

Колектив школи.

Переглядів: 535 | | Дата: 12.06.2016 | Коментарі (3)

21 травня збірна команда школи взяла участь в спортивних змаганнях  " Богатирські ігри " в рамках благодійного спортивного проекту " Мама, тато і я - спортивна сім'я", що проходили на площі ТРЦ "Хрещатик Сіті".

Переглядів: 683 | | Дата: 12.06.2016 | Коментарі (0)

22 травня  учні  6-Б та 7-Б  класів зі своїми класними керівниками  Свистільник Н.В. та Осніцькою В.В.  відвідали столицю нашої країни - Київ. Під час екскурсії діти побували у найбільш цікавих та популярних місцях . Переглянули фільми у сферичному планетарії-кінотеатрі "Сфера 360" та відвідали один з найцікавіших музеїв нашої столиці - "Музей Води", де пройшла цікава та пізнавальна екскурсія. Кожен мав змогу опинитись всередині величезної мильної бульбашки та побачити найбільший в світі унітаз!

Переглядів: 502 | | Дата: 12.06.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 ... 13 14 »