Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів №21 ім. Ю.Г. Іллєнка
 Черкаської міської ради
Черкаської області

Головна » Архів матеріалів

Всі класи початкової школи брали участь у створенні "Саду здоров'я"!

Переглядів: 463 | | Дата: 26.04.2014 | Коментарі (0)

В нашій школі пройшов всешкільний конкурс " Міс і Містер Позитив ".

Результати конкурсу розміщені на шкільній стінгазеті:

Переглядів: 574 | | Дата: 23.04.2014 | Коментарі (0)

Акція для школи та мікрорайону " Поділись шматочком щастя з іншим!"

Переглядів: 643 | | Дата: 23.04.2014 | Коментарі (0)

Минулого тижня в нашій школі проходив тиждень соціально-психологічної служби та здоров'я. Було проведено дуже багато цікавих заходів та спортивні змагання "Веселі старти" для учнів 5-8 класів.

Переглядів: 455 | | Дата: 23.04.2014 | Коментарі (0)

Переглядів: 456 | | Дата: 19.04.2014 | Коментарі (0)

Сьогодні незвичайне свято
–Таке в житті буває раз:
З Буквариком зібравсь прощатись
Веселий, дружній перший клас!
Буквар – книжка особлива для кожного з нас. Адже саме з неї починається наша дорога у світ великої літератури, світ знань. Протягом року першокласники навчались читати, і ось настав хвилюючий момент – прощання з дорогою книгою – Букварем.
Чудове свято “Прощання з Буквариком” відбулося 11 квітня у нашій школі. Учні перших класів закінчили вивчати першу і найважливішу у своєму житті книгу – Буквар. Не таємниця, що найбільш найрізноманітнішу, найновішу, найцікавішу і найпотрібнішу інформацію дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Тому на святі школярі були дуже горді та поважні. Першачки із задоволенням продемонстрували  глядачам – учням, учителям, батькам та родичам все, чому  вони навчились за перший рік навчання у школі.З гордістю спостерігали батьки за своїми дітками.Попереду на них чекає ще довга і цікава дорога в Країну  Знань.
Переглядів: 474 | | Дата: 15.04.2014 | Коментарі (0)

12 квітня  в нашій школі відбувся суботник з благоустрою території. В суботнику взяли участь всі працівники школи: адміністрація, педагоги та технічний персонал. В результаті було впорядковано пришкільну територію: спортивний майданчик, квіткові клумби, внутрішній дворик, прибрана територія біля центрального входу та навколо приміщення школи. Всі попрацювали відмінно! Тепер територія нашої школи прибрана та охайна!

Переглядів: 491 | | Дата: 15.04.2014 | Коментарі (0)

Наша школа запрошує учнів 1-6 класів до літнього пришкільного табору " Чайка ", який буде працювати з 2.06 по 18.06. Табір працює з 8.30 до 17.00, дворазове харчування. В таборі буде цікаво! Тут і конкурси, і ігри, і різноманітні екскурсії! Чекаємо на Вас!

Переглядів: 800 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)

В школі розпочалась підготовка до Великодня. Наші учні беруть участь у майстер-класах з виготовлення крапанок, крашанок та писанок та опановують це непросте мистецтво,дізнаються про зміст закодованих символів, пізнають регіональні особливості писанкового розпису та вчаться розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти. Кращі роботи будуть представлені на шкільній виставці.

Переглядів: 694 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)

Учні нашої школи брали участь у конкурсно-розважальній грі "Сила + Грація", що відбулася у центрі дитячої та юнацької творчості.  Команда хлопців отримала грамоту за перше місце! Вітаємо переможців та відчуваємо гордість за наших хлопців!

Переглядів: 481 | | Дата: 02.04.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 »
Черкаська загальноосвітня школа №21 © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz